Lista produktów marki PUKY

Firma PUKY to niemiecki producent pojazdów dla dzieci, posiadający ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie w tej dziedzinie. W ofercie znajdują się jeździki oraz rowerki biegowe i tradycyjne. Pojazdy PUKY są projektowane, konstruowane i produkowane w Niemczech. Wyróżniają się przemyślaną koncepcją, która gwarantuje wysoką jakość produktów i bezpieczeństwo dzieci.

Rowerek biegowy PUKY

Rowerki biegowe PUKY LR stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznej hulajnogi. Warto zaopatrzyć się w tego typu produkt przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Niska rama umożliwia maluchowi zachowanie naturalnej, komfortowej pozycji podczas odpychania się nogami. Regulowana wysokość kierownicy i siodełka pozwala dopasować produkt do wzrostu dziecka. Rowerek posiada pompowane opony, zapewniające cichą jazdę oraz doskonałą przyczepność do podłoża.

Jeździk PUKY Wutsch

Jeździki PUKY są odpowiednie dla maluchów, które potrafią już siadać i biegać. Pojazd jest przeznaczony dla rocznego dziecka. Maluchy poruszają się w intuicyjny sposób, dzięki czemu w dalszym ciągu rozwijają swoje umiejętności motoryczne. Odpychanie się od podłoża może wydawać się prostym ruchem, ale doskonale przekłada się na sprawność dziecka na dalszych etapach rozwoju. Ograniczenie kąta skrętu kół zapewnia bezpieczeństwo. Poruszanie się jeździkiem przede wszystkim ma sprawiać dziecku frajdę i tak właśnie jest.

Korzystanie z jeździka i rowerka biegowego przygotowuje dziecko do nauki jazdy tradycyjnym rowerem. Warto od najmłodszych lat wspierać rozwój motoryczny dziecka, zwłaszcza że oznacza to doskonałą zabawę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki PUKY. Miłych zakupów!

 

Brak produktów tego producenta