Lista produktów marki Melissa

Melissa&Doug - producent zabawek drewnianych i nie tylko. Najwyższa jakość przy użyciu nietoksycznych farb.

Wszystkie produkty Melissa&Doug poddawane są rygorystycznym testom i ciągłej kontroli, dzięki czemu spełniają wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa obowiązujące na różnych rynkach: amerykańskim, europejskim i azjatyckim.
Do produkcji zabawek wykorzystuje się drewno najwyższej jakości oraz nietoksyczne farby.

Kolorowanka wodna Water Wow!

Kolorowanka Water Wow jest inna niż wszystkie. Nie potrzeba do niej kredek, nikt ani nic na pewno się przy niej nie ubrudzi, jest wielokrotnego użytku, ponieważ raz wypełnione kolorem kontury z czasem wysychają i tracą barwy.

Z serii Water Wow polecamy również wodne kolorowanki o tematyce: Zwierzęta, Farma, Pojazdy, Makijaż i Manicure, Pod Wodą, Księżniczki i Wróżki, Farma Połącz Kropki, Kolory i Kształty oraz wersje DELUXE z lupą!

Wyklejanki wielokrotnego użytku!

Zabawka została zaprojektowana i stworzona tak, by jak najdłużej bawić i uczyć każdego zainteresowanego malucha. W zestawie jest aż 5 kart, przedstawiających różne scenerie związane bezpośrednio z tematem. Dopełnieniem całości jest ponad 150 naklejek, które można konfigurować w dowolnych środowiskach, sytuacjach i przygodach. A co najlepsze naklejki te są wielokrotnego użytku, więc nic nie ogranicza możliwości zabawy i kreatywności dziecka. 

Otwórz swój salon piękności z toaletką z akcesoriami do makijażu!

Dodaj blasku i stylu do zabawy dzięki drewnianym akcesoriom do makijażu! 18-częściowy zestaw zawiera solidną biało-różową toaletkę z lustrem i szufladą do przechowywania. Toaletka do makijażu dla dziewczynki to idealny pomysł na prezent dla młodej damy. 

Zestaw do gotowania dla dzieci - miejsce dla przyszłego szefa kuchni

Zabawki do gotowania dla dzieci to idea, dzięki której dziecko poczuje się jak prawdziwy szef kuchni! Drewniana kuchenka wraz z akcesoriami do gotowania to sposób na świetną zabawę i zapoznanie z czynnościami związanymi z gotowaniem, również na naukę zdrowych nawyków żywieniowych.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-5 z 5 pozycji