Lista produktów marki Micro

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć klasycznych hulajnóg i jeździków szwajcarskiej marki Micro. Podaruj jedną z nich swojemu dziecku i pokaż, że aktywne spędzanie wolnego czasu może być prawdziwą przyjemnością. Posiadamy zarówno propozycje dla maluchów od 18. miesiąca życia, jak i hulajnogi dla starszych dzieci oraz wielofunkcyjne jeździki, które rosną razem z Twoją pociechą.

Hulajnoga Micro – szwajcarska jakość dla Twojego dziecka

Marka Micro została założona przez Wima Oubotera w 1996 roku, kiedy wynalazł znany obecnie na całym świecie Micro Scooter. Każda Hulajnoga Micro powstała z myślą o promowaniu mikromobilności: kompaktowych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas pokonywania krótkich dystansów. Obecnie produkty marki Micro są dostępne w 80 krajach na całym świecie – również w Polsce i ofercie sklepu Popaopa.pl.

Znajdziesz u nas klasyczne produkty marki, takie jak hulajnoga micro trójkołowa, idealna dla dzieciaków w wieku 6-9 lat. Wykonane z poliuretanu kółka sprawiają, że na hulajnodze jeździ się cicho i wygodnie – bez hałasu i wstrząsów charakterystycznych dla hulajnóg starszego typu. Starsze dzieci, które mają już dobrze rozwinięty zmysł równowagi, zainteresuje hulajnoga Micro dwukołowa. Dodatkowym bajerem są dostępne w modelu LED świecące kółka, które podobają się dzieciom, a oprócz tego zwiększają widoczność. Regulowana wysokość rączki sprawia, że Twoja pociecha nie prędko z niej wyrośnie – produkty marki Micro to inwestycja na lata.

Hulajnoga Micro 5w1 rośnie razem z Twoim dzieckiem

Marka Micro odpowiada też na potrzeby maluchów, które są jeszcze za małe na tradycyjną hulajnogę.

Hulajnoga Micro 5w1 posłuży Twojemu dziecku od 18. miesiąca życia aż do 5. roku życia. Jeden produkt możesz wykorzystywać na wiele sposobów, dzięki drążkowi do prowadzenia, zdejmowanemu siedzisku, wyjmowanej szufladzie na zabawki oraz regulowanej wysokości kierownicy. Mocna, przemyślana konstrukcja sprawia, że dziecko steruje całym swoim ciałem, ćwicząc zmysł równowagi. Jeden jeździk posłuży maluchowi, dopóki nie będzie gotowy na jazdę tradycyjną, dwukołową hulajnogą. Jeździk 5w1 jest dostępny w różowym i miętowym kolorze, posiadamy opcje zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

Im więcej pomysłów na aktywne spędzanie czasu, tym lepiej. Hulajnogi Micro powstały, jako alternatywa dla roweru, idealnie sprawdzająca się na niewielkich odległościach. W naszej ofercie znajdziesz szwajcarskie hulajnogi i jeździki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku – z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla Twojej pociechy. Życzymy udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-4 z 4 pozycji