Kategorie

Lista produktów producenta: Micro

Micro Założyciel Micro, szwajcarski bankier i wynalazca  Wim Ouboter w 1999 roku wymyślił kickboard, hulajnogę o zaletach deskorolki do pokonywania mikro dystansów. Na hulajnodze można dojechać tam, gdzie jest za daleko, żeby iść, a za blisko, żeby jechać samochodem. 


MICRO POLSKA
Założyciel Micro, szwajcarski bankier i wynalazca  Wim Ouboter w 1999 roku wymyślił kickboard, hulajnogę o zaletach deskorolki do pokonywania mikro dystansów. Na hulajnodze można dojechać tam, gdzie jest za daleko, żeby iść, a za blisko, żeby jechać samochodem. Jest o wiele lżejsza od roweru, można ja złożyć i w pracy schować pod biurkiem, skąd nikt jej nie ukradnie. Na naszych hulajnogach można szpanować, podróżować, skakać w skateparku. Po prostu dobrze się bawić, a częściami zamiennymi, serwisem i innymi nie tak fajnymi rzeczami zajmiemy się my.


My czyli Micro Polska – firma GUJAKA i jej współpracownicy. Od 2009 roku jesteśmy oficjalnym polskim dystrybutorem szwajcarskiej firmy Micro Mobility, producenta słynnych Mini Micro i Maxi Micro i ponad 20 innych rodzajów hulajnóg trzy i dwukołowych. Oferujemy hulajnogi dla całej rodziny, dla rocznych maluchów i dla dwumetrowych tatusiów. Hulajnogi trzykołowe dla dzieci od 1 roku życia i dla dorosłych, hulajnogi dwukołowe od aluminiowych Sprite po wyrafinowane Micro Suspencion z wyjatkowymi dwoma amortyzatorami czy Micro Flex Air na pompowanych kołach i podestem wykonanym z mieszanki drewna i włókna szklanego. A na deser unikalne Micro Luggage - hulajnoga z walizką, która zrewolucjonizowała podróże samolotem. Wprowadzilismy też do naszej oferty wyjątkowe hulajnogi elektryczne: zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. 


Zapraszamy do świata Micro!


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 65 elementów