Lista produktów marki Banwood

Markę Banwood powinien znać każdy, kto szuka wysokiej jakości hulajnogi lub kasku. Wspieramy rozwój motoryczny maluchów, dlatego nie mogło zabraknąć ich również w naszej ofercie. Przekonaj się, że da się połączyć doskonałą jakość, funkcjonalność i styl. Koniecznie sprawdź hulajnogi Banwood i przeznaczone do nich akcesoria.

Hulajnogi Banwood - zabawa w ruchu

Hulajnoga Banwood to idealny sposób na aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzięki lekkiej konstrukcji, trwałym materiałom i wygodnym uchwytom, hulajnogi Banwood zapewniają stabilność i komfort podczas jazdy. Dzięki nim Twoje dziecko może cieszyć się ruchem i rozwijać umiejętności motoryczne w bezpieczny i stylowy sposób.

W naszej ofercie znajdziesz hulajnogi trójkołowe z wysokiej jakości dębowym podestem, wykończonym gumową taśmą, zapewniającą stabilność. Praktycznym dodatkiem jest niewielki wiklinowy koszyk, w którym Twój maluch zmieści niezbędne drobiazgi. Hulajnoga posiada system sterowania Easy Ride Steering – unikalne rozwiązanie opatentowane przez markę Banwood. Taka hulajnoga jest odpowiednia już od trzeciego roku życia: Twoja pociecha może zacząć trenować równowagę i koordynację ruchową od najmłodszych lat.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – kaski rowerowe Banwood

Banwood dba o bezpieczeństwo Twojego dziecka podczas rowerowych przygód. Nasze kaski rowerowe Banwood to połączenie stylu i ochrony. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, kaski Banwood zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę noszenia. Dzięki regulowanemu paskowi i precyzyjnemu dopasowaniu, są idealne dla małych rowerzystów. Kaski Banwood są wykonane z niezwykle trwałego tworzywa ABS. Odporność na pęknięcia zapewnia bezpieczeństwo w razie upadku, a piankowe wypełnienie daje ochronę i komfort użytkowania. Kask Banwood jest dostępny w różnych rozmiarach, dlatego posłuży dzieciom od 3. do 7. roku życia. Regulowane paski pod brodą, zapewniają porządne zamocowanie i sprawiają, że kask posłuży Twojemu dziecku dłużej. Dzięki Banwood nie musisz wybierać między wygodą i bezpieczeństwem: kask jest wyjątkowo lekki, ponieważ waży od 338 do 358 gramów. Oczywiście posiada otwory wentylacyjne, dlatego wycieczka na rowerze lub hulajnodze będzie przyjemnością, nawet podczas upałów.

Hulajnoga i kask rowerowy Banwood: ten duet zapewni Twojemu dziecku bezpieczną aktywność na świeżym powietrzu. Dołącz do społeczności Banwood i ciesz się radością z ruchu i odkrywania. Sprawdź tę kategorię i zadbaj o rozwój motoryczny Twojego dziecka już dzisiaj!

Brak produktów tego producenta