Lista produktów marki Attipas

Nauka chodzenia to wyjątkowy okres w rozwoju dziecka. Staramy się go maksymalnie ułatwiać zarówno dzieciom, jak i rodzicom, dlatego w naszej ofercie umieściliśmy wyjątkowe buciki Attipas, idealne dla maluszków, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki.

Dlaczego buty Attipas są niezwykłe?

Rewolucyjne buty do nauki chodzenia Attipas powstały w Korei Południowej. Wymagało to siedmiu lat badań nad budową dziecięcej stopy oraz współpracy z Centrum Poznawczo - Behawioralnym Uniwersytetu w Seulu, ale biorąc pod uwagę efekty, wysiłek zdecydowanie się opłacił! Już nazwa bucików jest znacząca, ponieważ stanowi połączenie dwóch słów: koreańskiego „Atti” (oznaczającego przyjaciela) oraz francuskiego „Pas” (krok). Buty są więc najlepszym przyjacielem dziecka podczas stawiania pierwszych kroków.

Attipasy to produkt pośredni między butami a skarpetkami. Z jednej strony, duża przestrzeń na palce nie krępuje ruchów, a z drugiej - wzmocniona pięta sprawia, że stopa pozostaje w prawidłowej pozycji. Buciki posiadają też oddychające, antypoślizgowe podeszwy, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo na każdym podłożu. W ofercie dostępne są liczne wzory bucików, zarówno przeznaczone dla chłopców i dziewczynek, jak i uniwersalne. Warto też pamiętać, że Attipasy można bardzo łatwo utrzymać w czystości - nadają się do prania w pralce.

Attipasy - idealne pierwsze buty dla dziecka 

Co najważniejsze, ortopedzi i fizjoterapeuci polecają właśnie produkty marki Attipas. Buty są lekkie i wygodne, ponieważ mają formę skarpetek z antypoślizgową podeszwą. Dzięki temu, dziecku łatwiej jest przyzwyczaić się do noszenia obuwia. Attipasy są też wyjątkowo elastyczne, dlatego nie krępują ruchów i nie zaburzają rozwoju stopy. Bawełniana skarpetka dobrze przepuszcza powietrze, dzięki czemu nóżki znacznie mniej się pocą. Jest też elastyczna, dopasowuje się więc do kształtu stopy, nawet tej o wyjątkowo wysokim podbiciu. W naszej ofercie znalazły się też wymienne wkładki do Attipasów, które jeszcze bardziej zwiększają komfort użytkowania.

Pierwsze buciki muszą chronić stopy dziecka, a jednocześnie nie zaburzać ich rozwoju. Właśnie dlatego, buty Attipas są doskonałym kompromisem między skarpetkami a obuwiem i świetnie sprawdzają się podczas nauki chodzenia. Życzymy udanych zakupów!

Brak produktów tego producenta