Lista produktów marki Easywalker

Codzienne spacery powinny być przyjemnością dla dziecka i rodzica. Żeby tak się jednak stało, niezbędny jest odpowiedni wózek. W ofercie Popaopa.pl znalazły się więc produkty, łączące w sobie funkcjonalność i elegancki design.

Wózki głębokie Easywalker

Easywalker to holenderska marka, która doświadczenie na rynku produktów dziecięcych zbiera od 1989 roku. Słynie z połączenia nowoczesnych rozwiązań z prostym designem. W naszej ofercie znalazł się prawdziwy hit tej marki: wózek głęboko-spacerowy. Easywalker Harvey to produkt, który posłuży jednemu lub dwójce dzieci. Na stelażu można umieścić siedzisko spacerowe z budką lub gondolę. Gdy rodzina ponownie się powiększy, wystarczy zamontować dodatkową oś, dzięki której produkt będzie odpowiedni dla dwójki maluchów.

Spacerówki Easywalker

Posiadamy również spacerówki, doskonale dopasowane do potrzeb dziecka i rodzica. Wózek jest lekki i kompaktowy, dlatego bez problemu można zabrać go w podróż. Zmieści się nawet w bagażu podręcznym. Płynny mechanizm regulacji siedziska sprawia, że w bardzo łatwy i szybki sposób można dostosować jego położenie do wieku dziecka. Wózek posiada również pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, spełniające normy europejskie. Są wyposażone w miękkie ochraniacze na ramiona, które zapewniają maluchowi komfort podczas spaceru. Spacerówka zapewnia doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ponieważ posiada daszek z filtrem UV oraz praktyczną folię przeciwdeszczową.

Współpracujemy wyłącznie z markami, które stawiają jakość na pierwszym miejscu. Dzięki temu, mamy pewność, że nasze wózki to gwarancja komfortowych i bezpiecznych spacerów.

 

Brak produktów tego producenta