Lista produktów marki Odcisk bobasa

Odcisk bobasa - Produkt, dzięki któremu samodzielnie wykonasz, jedyną w swoim rodzaju, trwałą i niezwykłą pamiątkę dla Ciebie i Twojego Dziecka. 

Ramka z glinką Odcisk Bobasa - Zestawy Tiny Memories

W naszej ofercie przedstawiamy produkty marki Tiny Memories - specjalizuje się ona w tworzeniu pamiątek, które Tobie pozwolą zachować wzruszenia z pierwszych dni wspólnego życia z nowo narodzonym dzieckiem. Marka i produkty z serii Ramka z glinką - Odcisk Bobasa dostępne są na polskim rynku od 2006 i musimy to przyznać: skutecznie podbiły serca rodziców!

Już na pierwszy rzut oka widać, że ramka Odcisk Bobasa jest efektem pracy wynikającej z pasji i zaangażowania. Jest to produkt najwyższej jakości - wygodny w obsłudze dla rodzica, bezpieczny dla dziecka, a do tego trwały, by przerwać lata przechowywania. Do jego produkcji wykorzystano sprawdzone komponenty, w pełni dopuszczone do użytku dla dzieci, co potwierdzają atesty Polskiego Zakładu Higieny. Możesz spokojnie sięgnąć po Odcisk Bobasa, ponieważ zastosowany w nim gips oraz barwniki przeszły rygorystyczną selekcję i liczne badania, potwierdzające ich pełne bezpieczeństwo dla skóry maluszka.

Dlaczego Ramka Odcisk Bobasa jest wyjątkowa?

Przede wszystkim odpowiada na potrzebę rodziców, by choć na chwilę zatrzymać czas! Poza tym Odcisk Bobasa ramka to:

- Coś, co warto kupić dla siebie , by móc wracać do wspomnień i uczuć, które towarzyszyły Ci w trakcie pierwszych dni wspólnego życia. Często w trakcie codziennego biegu i natłoku zajęć zapominamy, o tym co wyjątkowe, a ramka z glinką Odcisk Bobasa daje możliwość zachowania unikatowego momentu w życiu Twojej rodziny. Odcisk dłoni lub stópki kilkudniowego dziecka jest wspaniałą pamiątką na całe życie.

- Wspaniała pamiątka dla dziecka, które już za kilka lat zacznie pytać, jak to możliwe, że miało tak małą stópkę! Rozmowy przy ramce Odcisk Bobasa będą okazją do budowania bezcennej więzi i na pewno dziecko będzie Ci za nie wdzięczne, nawet wtedy, gdy stanie się już dorosłe. I być może będzie kontynuowało tradycję i w przyszłości również wykona odcisk swojego dziecka.

- Rewelacyjny pomysł na prezent np. z okazji pierwszego spotkania z nowonarodzonym maluszkiem. Rodzice będą niesamowicie wdzięczni za okazję do uchwycenia ulotnego momentu i możliwość stworzenia pamiątki na długie lata.

Jak wykonać odcisk w ramce z glinką Odcisk Bobasa?

Producent zadbał, by była to bardzo prosta sprawa! Oczywiście do produktu załączona jest instrukcja obsługi i polecamy, by z niej skorzystać. Jednak możesz spać spokojnie, wszystko jest proste, intuicyjne i bezpieczne dla Ciebie i dziecka. Ramka została wykonana ręcznie z drewna, pomalowana bezpiecznymi farbami, a glinka, w której wykonasz odcisk stopy lub dłoni dziecka jest miękka i plastyczna. Co więcej - nie wymaga wypalania, przygotowano ją tak, że wysycha samoczynnie na powietrzu. Wykonanie takiego odcisku będzie wspaniałą zabawą! Gorąco zapraszamy do udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji