Lista produktów marki Yookidoo

Dla wielu maluchów kąpiel nie jest przyjemnością. Jeżeli Twoje dziecko również broni się przed wejściem do wanny, warto zainteresować się zabawkami do kąpieli Yookidoo. Zobacz, co przygotowaliśmy, aby Twój maluszek pokochał zabawę w wodzie.

Dlaczego właśnie Yookidoo?

Misją marki Yookidoo jest dostarczanie kolorowych, radosnych zabawek pobudzających wyobraźnię malucha. Produkty zachęcają dziecko do twórczej zabawy, eksperymentowania i odkrywania świata. Firma Yookidoo zasłynęła przede wszystkim, dzięki swoim innowacyjnym produktom do kąpieli. Linia zabawek powstała kilkanaście lat temu i całkowicie zmieniła oblicze akcesoriów, umilających maluchom czas spędzony w wannie. Zabawki Yookidoo trafiają do ponad 30 krajów na całym świecie. Jest to najlepszy dowód, że zostały docenione przez rodziców i ich pociechy. Marka Yookidoo to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą stymulować rozwój swojego dziecka, a jednocześnie nie narażać go na zbyt wiele bodźców. W ofercie Popaopa.pl znajdziesz bestsellery Yookidoo, dzięki którym Twój maluch już nigdy więcej nie będzie grymasił przed wejściem do wanny.

Zabawki do kąpieli Yookidoo

Jednym z najpopularniejszych produktów marki zdecydowanie jest Wesoły Kranik. Wyjątkowy system pompujący pozwala Twojemu maluchowi na eksperymentowanie z przelewającą się wodą. Zabawka jest dostępna w kilku wariantach i można jej używać na wiele różnych sposobów. Wszystko po to, aby Twój maluszek mógł eksperymentować i odkrywać świat. Taka zabawka do kąpieli Yookidoo to nie tylko rozrywka, ale też rozwój. Dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową i zręczność. Wszystkie części Wesołego Kranika zostały dostosowane do małych rączek, dlatego są idealne dla Twojej pociechy.

W naszej ofercie znajdziesz również radosne, kolorowe Laboratorium oraz Okręt Podwodny. Dzięki temu, Twój maluszek może pozwolić sobie na jeszcze więcej eksperymentów z wodą oraz elementami różnych kształtów i kolorów. Jeżeli Twoje dziecko nie przepada za kąpielą, zabawki Yookidoo z pewnością pomogą Ci to zmienić.

Kąpiel może być przyjemnością, a nie wyłącznie przykrym obowiązkiem. Warto pokazać dziecku, że pobyt w wannie może być doskonałą okazją do zabawy. Zobacz, jak zabawki do kąpieli Yookidoo zmienią podejście Twojego maluszka do wody. Miłych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-2 z 2 pozycji