Lista produktów marki EciPeci

Ecipeci - słuchawki

Słuchawki ochronne wygłuszające dla dzieci EciPeci służą do ochrony słuchu niemowląt i małych dzieci w wieku od 6 miesięcy do 10 lat. Pozwolą Ci chronić uszy Twojego dziecka wszędzie, gdzie ma do czynienia z hałasem: na koncertach, imprezach sportowych, lotniskach, weselach, pokazach sztucznych ogni, w wesołych miasteczkach, przy wzmożonym ruchu ulicznym. Słuchawki sprawdzają się na powietrzu i w budynkach - to jedyny produkt, którego potrzebujesz, aby zapewnić swojemu maluchowi komfort i bezpieczeństwo.

Co wyróżnia słuchawki Ecipeci?

Produkt marki EciPeci to jedyne słuchawki dedykowane dla dzieci i niemowląt przebadane przez Państwowy Instytut Badawczy oraz posiadające certyfikat CE. Otrzymały również atest potwierdzający tłumienie dźwięku na poziomie SNR=24. Nauszniki zostały wykonane z plastiku typu ABS, sztucznej, ekologicznej skóry oraz wygłuszających wkładek, dzięki czemu są trwałe i tak skuteczne.

Słuchawki EciPeci to nie tylko ochrona przed hałasem, ale też komfort, ponieważ nauszniki znajdują się na szytej ręcznie, kolorowej opasce. Dzięki temu, ucisk na główkę dziecka jest znacznie mniejszy niż w przypadku tradycyjnych słuchawek. Opaska posiada rzep, dlatego można ją dokładnie wyregulować i dopasować do dziecięcej główki. Pozwala to też na proste zakładanie i zdejmowanie słuchawek. Producent wykorzystuje rzepy Nolle - najdelikatniejsze na rynku i dostosowane właśnie do akcesoriów dla najmłodszych.

Opaska jest dostępna w wielu radosnych, kolorowych wzorach, dzięki czemu najmłodsi zdecydowanie chętniej noszą słuchawki wygłuszające. Wykorzystane do produkcji materiały posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, co jest dowodem na bezpieczeństwo ich użytkowania w kontakcie z delikatną, dziecięcą skórą.

Chroń słuch swojego dziecka!

Rodzicielstwo nie musi wiązać się z rezygnacją ze wszystkich rozrywek, a przez towarzyszenie swoim rodzicom, dzieci dowiadują się wiele na temat otaczającego świata oraz rozbudzają w sobie jego ciekawość. Miejsca, w których panuje wysoki poziom hałasu nie są jednak bezpieczne dla maluchów - mogą pojawić się rozdrażnienie, stres, problemy ze snem, a w poważnych przypadkach nawet uszkodzenie słuchu. Rozwiązaniem są właśnie słuchawki EciPeci, ponieważ dzięki nim możesz pogodzić wyjścia i podróże ze swoją pociechą z bezpieczeństwem.

Akcesoria do słuchawek EciPeci

Oferujemy cały zestaw produktów EciPeci: nauszniki, regulowaną opaskę na rzep, a także instrukcję obsługi, aby dać rodzicowi pewność, że właściwie chroni swoje dziecko. W Popaopa.pl znajdziesz też specjalne etui na słuchawki, dzięki któremu jeszcze łatwiej będzie Ci je zabrać wszędzie, gdzie się wybierasz.

Słuchawki wygłuszające EciPeci pozwolą Twojemu maluchowi towarzyszyć Ci w ulubionych aktywnościach bez zagrożenia dla jego zdrowia i dobrego samopoczucia. Wybierz jeden z dostępnych wzorów i bezpiecznie odkrywaj świat ze swoim dzieckiem!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-5 z 5 pozycji