Lista produktów marki STABILO

  

STABILO

 

Przybory piśmiennicze o kultowym statusie: to właśnie to, czym zajmuje się w STABILO. Rodzinne przedsiębiorstwo, jakim jest STABILO, jest jednocześnie jednym ze światowych liderów rynku piśmienniczego i godnie reprezentuje niemiecką jakość, imponującą paletę barw oraz przełomowe rozwiązania technologiczne przekładające się na wysoką jakość i żywotność produktów. Różnorodne produkty oferowane przez STABILO są rozpoznawalne na całym świecie przez miliony ludzi, wprowadzając w ich życie każdego dnia moc kolorów.

   

STABILO jest częścią grupy Schwan-STABILO. Zatrudnia ponad 1500 pracowników, dzięki czemu może na bieżąco dostarczać naszym klientom przyborów do pisania, rysowania, kolorowania i zakreślania. produkty, wyrabiane w fabrykach w miastach Weißenburg (NIemcy), Český Krumlov (Czechy) i Johor Bahru (Malezja), są dostępne w 180 krajach na całym świecie. Od ponad 160 lat tworzĄ przybory, które są takie jak marka: świadome trendów, inspirujące i wizjonerskie.

 

  

 

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć