Lista produktów marki Vestom Sp. z o.o.

Poznaj markę Kidspace - śpiworki, kosze i inne! Made in Poland.

ŚPIWORKI SLEEPOVER to śpiworki przeznaczone do spania poza domem. Dokładniej rzecz ujmując poza własnym łóżkiem. Ich puszyste wypełnienie powoduje, że można w nich spać bezpośrednio na podłodze. Śpiwory dla dzieci uszyte są z puszystego Minky, które jest niezwykle miękkie i miłe w dotyku. Cała kolekcja to kilka uroczych zwierzątek, dostępnych w trzech rozmiarach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Kolekcja Sleepover to także opaski na oczy i poduszki zwierzaki!

KOSZE NA ZABAWKI to obowiązkowy element wyposażenia każdego pokoju dziecięcego. Z każdym rokiem w domu, w którym zamieszkuje dziecko, przybywa zabawek. Sposób ich przechowywania i organizacji może być kłopotliwy, a zalegające wszędzie zabawki mogą być źródłem frustracji. Kosze na zabawki dla dzieci pozbawią Cię kłopotu z przechowywaniem zabawek, a dodatkowo mogą pięknie ozdabiać pokój dziecięcy. Kosze na zabawki Kidspace wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów, najwyższej jakości. Materiał Minky posiada certyfikat OEKO TEX Standard 100. Oznacza to, że może być bezpiecznie używany przez dzieci.

PLECAKI dla dzieci od zawsze budzą wiele kontrowersji wśród rodziców. Z jednej strony chcesz, aby były pakowne i pomieściły wszystkie niezbędne rzeczy. Z drugiej nie mogą zbyt obciążać pleców dziecka i negatywnie wpływać na postawę. Plecak dziecięcy powinien też podobać się dziecku. W końcu nie chcesz nosić go samodzielnie próbując nadążyć za swoim dzieckiem. Należy wziąć pod uwagę panujące trendy i modne wzornictwo, ale przede wszystkim to, czy plecak będzie wygodny podczas noszenia. Plecaki dziecięce KIDSPACE są łatwe do utrzymania w czystości. Wybierając plecaki dla dzieci do przedszkola, które mają zawierać komplet ubranek na zmianę, warto sprawdzić z czego uszyty jest środek takiego plecaczka. Jeżeli do środka ma trafić zmoczone lub poplamione ubranko, w środku powinna być śliska podszewka, która umożliwia łatwe wyczyszczenie środka plecaczka. Wszystkie plecako-worki w sklepie KIDSPACE posiadają wewnątrz taką śliską podszewkę. Dodatkowo, wszystkie plecaki z kolekcji Minky mogą być prane w pralce w 40C!

Każdy rodzic, który spodziewa się dziecka, pragnie zachować w pamięci wszystkie wspólne momenty. Pamięć bywa jednak zawodna, szczególnie w natłoku codziennych obowiązków. Niewyspani rodzice pochłonięci opieką nad maluszkiem, nie zawsze są w stanie zapamiętać drobne szczegóły, które budują wspomnienia. Teraz pomoże im w tym MEMORY BOX! Nasze pudełko wspomnień pozwoli gromadzić pamiątki i ocalić od zapomnienia wszystko to, co najważniejsze. Memory Box występuje w kilku wersjach kolorystycznych.

KIDSPACE to marka stworzona w Polsce, z troską o oryginalność i najwyższą jakość produktów. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce.

Brak produktów tego producenta