Lista produktów marki Makaszka

Makaszka oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Od przytulanek poprzez kocyki minky, pościele, akcesoria do wózka do elementów wystroju pokoju dziecięcego, czy też namiotów tipi. 

Makaszka — szeroka gama produktów polskiego producenta

Polska marka Makaszka oferuje szeroką gamę wyjątkowych produktów dla niemowląt, starszych dzieci i dorosłych. Znajdziesz tam wiele produktów: od kocyków minky przez pościel, akcesoria do wózka, namioty tipi czy elementy wystroju pokoju dziecięcego.

Kolorowe produkty od marki Makaszka

W ofercie firmy Makaszka znajdziesz całe mnóstwo wyjątkowych produktów dla dzieci i rodziców. Są to zarówno propozycje dla zwolenników klasyki, jak i odważnych barw oraz niebanalnych zestawień kolorystycznych. Nie zapomnieliśmy ani o miłośnikach stonowanych kolorów, ani o osobach, które nie potrafią obyć się bez odrobiny szaleństwa. Podczas tworzenia nowych kolekcji, twórcy marki Makaszka bawią się wzorami i kolorami. Nie podążają ślepo za najnowszymi trendami, ale kreują własny świat, który jest pełen barw, radości, a przede wszystkim - zadowolenia i uśmiechu klientów. W ten sposób powstał jeden z kultowych produktów firmy Makaszka, torba do wózka, w której zmieścisz wszystkie niezbędne drobiazgi.

Torby, organizery i inne produkty Makaszka

Jakość to najważniejszy wyróżnik produktów marki Makaszka. Organizer czy torba posłużą młodym rodzicom przez lata. Jakość oznacza nie tylko staranne wykonanie, ale też użycie tkanin, które spełniają wyśrubowane normy. Torba do wózka ma bliski kontakt z dzieckiem, dlatego tak istotne jest, aby była wykonana z bezpiecznego materiału. Marka Makaszka stosuje tkaniny, wypełnienia oraz nici, które posiadają certyfikaty OEKO-TEX 100 oraz BEZPIECZNY DLA DZIECKA. Torby są wyposażone w nieprzemakalną folię i plastikowe elementy, które nie są źródłem szkodliwych substancji: ftalanów czy BPA.

Niezwykle istotne są również kwestie estetyczne. Podobnie jak firma Makaszka, cenimy sobie piękne produkty, które przez lata zachowują żywą kolorystykę. Bezpieczna metoda nanoszenia druku to gwarancja trwałości i estetycznego wyglądu mimo upływu czasu. W Popaopa.pl przykładamy niezwykle dużą wagę do jakości produktów, które oferujemy. Właśnie dlatego, cenimy sobie producentów, którzy mają podobne podejście. Tkaniny, wykorzystywane przez markę Makaszka, przechodzą kompleksowe testy, zanim trafią do szwalni. Producent sprawdza ich odporność na tarcie, pranie w wysokiej temperaturze czy kurczliwość. Jest to bardzo istotne, ponieważ dzięki temu możemy mieć pewność, że produkt nie będzie sprawiał trudności w czyszczeniu.

Polskie produkty dla dzieci i rodziców

Zgodnie ze standardami marki Makaszka, torba, organizer czy inne akcesoria powstają w Polsce. Doceniamy fakt, że producent korzysta z polskich szwalni. Wszystkie produkty są ściśle kontrolowane na każdym etapie: od tkania bawełny, przez farbowanie i szycie, aż po sprawdzenie tekstyliów po wykonaniu, zanim trafią do sprzedaży.

Tekstylia dla dzieci i rodziców muszą być przede wszystkim bezpieczne. W naszej ofercie umieściliśmy produkty, które łączą w sobie najwyższe normy jakości z pięknymi, barwnymi nadrukami.

Brak produktów tego producenta