Lista produktów marki SMART GAMES

Logiczne myślenie się przydaje – to nie ulega wątpliwości! Warto więc pracować nad nim od najmłodszych lat, a nie ma nic lepszej metody, niż nauka przez zabawę. Takie podejście charakteryzuje markę Smart Games. Gry logiczne od tego kultowego producenta musiały więc znaleźć się w naszej ofercie. Zobacz, jak bawić się bardziej SMART.

Uniwersalne gry Smart Games dla chłopców i dziewczynek

Marka Smart ma prawie 30-letnie doświadczenie w tworzeniu inspirujących, edukacyjnych zabawek, rozwijających umiejętność logicznego myślenia, a jednocześnie dostarczających świetnej rozrywki. Gry logiczne dla dzieci Smart Games przemawiają zarówno do chłopców, jak i dziewczynek, dzięki uniwersalnym motywom i unikalnej mechanice. Zabawki są odpowiednie już dla dzieci powyżej 3. roku życia, a liczne możliwości zabawy i zwiększania poziomu trudności dostarczą rozrywki na długie godziny. Gry Smart Games to rozrywka nie tylko dla najmłodszych, ale też dla całej rodziny, chociaż z powodzeniem da się grać również w pojedynkę. Proste zasady sprawiają, że gra jest przyjemnością już od pierwszej rozgrywki. Dołączone do gier karty wyzwań sprawiają, że pomysłów nie zabraknie przez naprawdę długi czas.

Wielopoziomowe gry logiczne Smart Games

Na Popaopa.pl znajdziesz kultowe gry logiczne Smart Games, również inspirowane znanymi bajkami. Gra Świnki Trzy wspiera koncentrację i logiczne myślenie – to aż 48 zadań o rosnącym poziomie trudności. Połączenie wielu możliwości zabawy oraz kolorowe, bajkowe wykonanie oraz sympatyczne, różowe świnki uciekające przed złym wilkiem – wszystko to sprawia, że to jedna z najbardziej lubianych gier logicznych Smart Games.

W naszej ofercie znajdziesz też zabawki nastawione na rozwój zdolności manualnych. Gra Smart Games 3 Traki to trzy ciężarówki, które załadujesz kolorowymi klockami. Bawić można się na różne sposoby – małe dzieci wykorzystają ciężarówki do transportu klocków, a starsze mogą zainspirować się książeczką z zadaniami, które stopniowo stają się coraz trudniejsze, dlatego gry Smart Games rosną razem z Twoim dzieckiem.

Logiczne myślenie i dobra zabawa mogą iść w parze – gry Smart Games są tego najlepszym dowodem. Sprawdź edukacyjne gry od marki z 30-letnim doświadczeniem – życzymy udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji