Lista produktów marki Oli and Carol

Oli and Carol to młoda hiszpańska marka prosto z wibrującej słońcem, fascynującej Barcelony, oferująca gryzaki i zabawki do kąpieli wykonane z naturalnego kauczuku i barwników w vintagowym klimacie.

Oli and Carol to młoda hiszpańska marka prosto z wibrującej słońcem, fascynującej Barcelony.

 

To właśnie tam dwie siostry, Olimpia i Carol wpadły na pomysł stworzenia linii kreatywnych i radosnych, a przy tym naturalnych zabawek dla dzieci, będących zarówno gryzakami, jak i zabawkami kąpielowymi.

 

Z miłości do natury i designu powstała linia wyjątkowych kolorowych kaczuszek, łódeczek, piłeczek i retro samochodzików wykonanych z naturalnego kauczuku z drzewa hevea. Niedługo potem dołączyły do nich kolejne wzory w postaci bransoletki – sarenki, czy kolorowych klocków.

 

Niedawno wprowadzona kolekcja warzywno-owocowa od razu stała się hitem zdobywając serca zarówno dzieci, jak i rodziców na całym świecie. Naturalnie wyglądający banan, arbuz, marchewka, brokuł, jarmuż i awokado nie tylko budują zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe od pierwszych dni życia, ale również rozwijają dziecko sensorycznie.

 

Wszystkie produkty są w 100% szczelne, nie mają żadnych dziurek, dzięki czemu doskonale sprawdzają się nie tylko jako gryzaki i sensoryczne zabawki, ale również mogą być bezpiecznie używane podczas kąpieli. Woda nie wlewa się do środka i zabawka pozostaje czysta zarówno na zewnątrz jak i od środka.

 

Zabawki są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dziecka, dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów i barwników.

 

Co więcej, kauczukowe, naturalne zabawki Oli i Carol nawiązują do stylistyki lat 60 i 70-tych i utrzymane są w klimacie vintage, dzięki czemu doskonale sprawdzają się również jako urokliwe ozdoby pokoju dziecięcego.

 

Marka Oli and Carol troszczy się bardzo mocno o środowisko naturalne, dlatego wszystkie produkty są biodegradowalne, nietoksyczne i opatrzone uznanym certyfikatem jakości.

 

Troska o innych, a przede wszystkim potrzebujące dzieci przyświeca od początku działaniom firmy. Kupując zabawkę Oli and Carol wspierasz działania marki w zakresie umożliwienia edukacji hinduskich dzieci. Olimpia i Carol wierzą, iż kiedy te dzieci skończą studia same będą aktywnie wspierać innych potrzebujących w swoim otoczeniu.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-3 z 3 pozycji