Lista produktów marki BRIO

BRIO - produkty wysokiej jakości tworzone od końca XIX wieku.

Dzięki przejrzystemu i prostemu językowi projektowania produkty BRIO zachęcają i otwierają cały wszechświat zabawy, w którym jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Jest to filozofia zabawy, na której BRIO opiera wszystkie produkty i której pozostaje wiernY od momentu powstania firmy.

Kolejki Brio

BRIO jeste jednym z najlepszych na świecie producentów kolei drewnianych. Wybierz z naszych kolekcji tematycznych zestawów kolejowych, a wkrótce przekonasz się dlaczego.

Inteligentna technologia

Inteligentna technologia to nasz sposób na dodanie dodatkowych warstw funkcjonalności i wartości do zabawy w BRIO. Zintegrowana technologia i pomysłowy projekt otwierają nowy rodzaj interakcji między dzieckiem a zabawką. Dźwięk, światło i działanie łączą się, aby stworzyć efekt przyczynowo-skutkowy.

Magnetyczny przejazd kolejowy - Przejazd kolejowy BRIO to zabawka dla dzieci z certyfikatem FSC, który gwarantuje, że pozyskując drewno do produkcji firma BRIO zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Zwrotnica z sygnalizacją Zdecyduj, w którą stronę pojedzie pociąg. Przekręć czerwone pokrętło, aby wybrać dla niego odpowiedni tor. Pospiesz się, pociąg już pędzi, by dotrzeć do wyznaczonego miejsca!

Przejazd kolejowy - Uwaga! Uwaga! Na horyzoncie widać znaki ostrzegawcze - zbliżasz się do przejazdu kolejowego. Aby pociąg mógł bezpiecznie przejechać wystarczy opuścić zapory kolejowe. Po udanych manewrach otwórz przejazd dla ruchu ulicznego.

Moja pierwsza kolej

Mój pierwszy dzwonek do kolejki - Uważaj, przyjeżdża twój pociąg. Dzwonek wydaje miły dźwięk za każdym razem, gdy przejeżdża Twój pociąg. Twój pociąg może jechać szybko lub wolno, dzwonek zawsze dzwoni i ostrzega wszystkich, aby nie przechodzili przez tory.

Klasyczna kolej

Pierwsza klasyczna kolej BRIO została uruchomiona w 1958 roku. Od tego czasu jej miniaturowe koleje zachwycają dzieci i dorosłych.

Kolejka drewniania ósemka - Drewniana kolejka BRIO to piękny 22-elementowy zestaw konstrukcyjny dla dzieci inspirowany klasycznym skandynawskim designem.

Kolejka drewniana - Drewniana kolejka BRIO to piękny 18-elementowy zestaw konstrukcyjny dla dzieci inspirowany klasycznym skandynawskim designem.

Zestawy

Zestaw startowy metro - Wjedź do miasta z zestawem startowym metro BRIO World. Ten zestaw miejskiej kolei metra przenosi dzieci w świat zabawy, który rozpoznają z rzeczywistości. Im akumulatorowy, czerwony pociąg metra jedzie tym więcej świateł i dźwięków wydaje.

Zestaw startowy 26 el. - W tym zestawie znajduje się wszystko, co jest niezbędne do zbudowania pierwszej w życiu kolei BRIO i zabawy nią do woli.

Zestaw dróg i szyn z żurawiem - Na takim dźwigu można polegać! Jest mechaniczny i bardzo wytrzymały.

Zestaw startowy - Zbuduj swoją pierwszą konstrukcję BRIO dzięki nowemu zestawowi startowemu do podnoszenia i załadunku.

Zestaw kolejowy z dworcem - Przesiadaj się z jednego pociągu do drugiego podczas zabawy zestawem kolejowym z dworcem BRIO.

Zestaw magazynowy z windą - Wznoszenie pionowych konstrukcji jest zawsze niezwykle emocjonujące.

Pociągi, wagony i pojazdy

Historyczny czy nowoczesny? BRIO posiada silniki, pociągi, wagony i pojazdy w różnych konstrukcjach ze wszystkich epok. Którym pojazdem BRIO będziesz jeździł dzisiaj?

Przykładowe produkty dostępne w Popaopa:

Duża czerwona lokomotywa na baterie - Dwa przednie światła, pełna prędkość i charakterystyczny dźwięk „ciuchci”. Uwaga, nadjeżdża wielka czerwona lokomotywa! To zabawka dla dzieci, która zachwyci nawet najbardziej doświadczonych młodych maszynistów.

Robot drewniana lokomotywa - Wybierz się w ekscytująca podróż! Charakterystyczna  lokomotywa Robot to poręczna zabawka!

Kolejowy wagon dźwigowy - Uważaj, przyjeżdża twój pociąg. Dzwonek wydaje miły dźwięk za każdym razem, gdy przejeżdża Twój pociąg. Twój pociąg może jechać szybko lub wolno, dzwonek zawsze dzwoni i ostrzega wszystkich, aby nie przechodzili przez tory.

Zdalnie sterowana lokomotywa - Zdalnie sterowana lokomotywa mknie po świecie BRIO. Za pomocą magnetycznego złącza możesz połączyć ją z innymi wagonami z serii BRIO World. Rozbuduj swój zestaw kolejowy i ciesz się mknącymi po szynach pociągami.

Kolejke z parą na baterie - "Cała naprzód!". Poruszaj się po torach BRIO z realistycznymi efektami pary wydobywającej się z komina pociągu.

Pociąg pasażerski na baterie - Nowoczesny niebieski pociąg na baterie jeździ po torach BRIO World.

Tory i drogi

Czy nadszedł czas, aby skierować swoją grę kolejową w nowym kierunku? Mamy zakrzywione, wznoszące się lub proste tory, które mogą przenieść Twoją kolej BRIO na nowy poziom.

Czasy się zmieniły, ale sposób, w jaki dzieci się uczą i rozwijają, pozostaje ten sam. Dlatego zabawki BRIO mają łatwe, proste projekty, które pobudzają kreatywność i wyobraźnię dzieci. Wszystko to jednocześnie zachęcając i wspierając na każdym etapie ich rozwoju.

Brio: zestaw startowy na dobry początek

Duży wybór elementów, naturalne materiały wykonania, bezpieczeństwo, wspieranie dziecięcej kreatywności i koordynacji: to wszystko wartości, które przyświecają marce Brio. Kolejka składa się z wielu elementów, dlatego jeśli dopiero zaczynasz tworzyć kolekcję Twojego dziecka, warto zacząć od zestawu startowego Brio. Pociąg jest dostępny z torami, śrubami i innymi elementami, niezbędnymi do stworzenia trasy kolejki. W komplecie znajduje się aż 49 elementów, dlatego od razu można zaczynać zabawę. Ze względu na niewielkie elementy, polecamy zestaw marki Brio dzieciom od 3. roku życia. Wszystkie części zestawu można schować w poręcznej plastikowej skrzynce, dlatego po zakończeniu zabawy bez problemu utrzymasz porządek. Kolejka Brio to połączenie świetnej zabawy oraz rozwoju motorycznego, koordynacji ręka-oko, logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Brio: kolejka elektryczna z drewna

Pociąg Brio jest ceniony nie tylko ze względu na wspomaganie rozwoju dziecka, ale też wykonanie w zgodzie z naturą. Zabawki powstają z drewna: naturalnego materiału, bezpiecznego dla najmłodszych Dodatkowo, kolejka drewniana Brio posiada certyfikat FSC, który jest dowodem, że podczas pozyskiwania drewna do produkcji, marka Brio dba o żywotność lasów i zachowanie bogactw naturalnych. W połączeniu z minimalistycznym, skandynawskim designem, sprawia to, że zabawki Brio są świetnym prezentem dla każdego małego wielbiciela kolei.

Chcesz skompletować kolejkę dla swojego dziecka? Możliwości są naprawdę szerokie, dlatego koniecznie sprawdź naszą ofertę – udanej zabawy!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-4 z 4 pozycji