Lista produktów marki BRIO

BRIO - produkty wysokiej jakości tworzone od końca XIX wieku.

  

Dzięki przejrzystemu i prostemu językowi projektowania produkty BRIO zachęcają i otwierają cały wszechświat zabawy, w którym jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Jest to filozofia zabawy, na której BRIO opiera wszystkie produkty i której pozostaje wiernY od momentu powstania firmy.

Kolejki Brio

BRIO jeste jednym z najlepszych na świecie producentów kolei drewnianych. Wybierz z naszych kolekcji tematycznych zestawów kolejowych, a wkrótce przekonasz się dlaczego.

Inteligentna technologia

Inteligentna technologia to nasz sposób na dodanie dodatkowych warstw funkcjonalności i wartości do zabawy w BRIO. Zintegrowana technologia i pomysłowy projekt otwierają nowy rodzaj interakcji między dzieckiem a zabawką. Dźwięk, światło i działanie łączą się, aby stworzyć efekt przyczynowo-skutkowy.

Magnetyczny przejazd kolejowy - Przejazd kolejowy BRIO to zabawka dla dzieci z certyfikatem FSC, który gwarantuje, że pozyskując drewno do produkcji firma BRIO zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Zwrotnica z sygnalizacją Zdecyduj, w którą stronę pojedzie pociąg. Przekręć czerwone pokrętło, aby wybrać dla niego odpowiedni tor. Pospiesz się, pociąg już pędzi, by dotrzeć do wyznaczonego miejsca!

Przejazd kolejowy - Uwaga! Uwaga! Na horyzoncie widać znaki ostrzegawcze - zbliżasz się do przejazdu kolejowego. Aby pociąg mógł bezpiecznie przejechać wystarczy opuścić zapory kolejowe. Po udanych manewrach otwórz przejazd dla ruchu ulicznego.

Moja pierwsza kolej

Mój pierwszy dzwonek do kolejki - Uważaj, przyjeżdża twój pociąg. Dzwonek wydaje miły dźwięk za każdym razem, gdy przejeżdża Twój pociąg. Twój pociąg może jechać szybko lub wolno, dzwonek zawsze dzwoni i ostrzega wszystkich, aby nie przechodzili przez tory.

Klasyczna kolej

Pierwsza klasyczna kolej BRIO została uruchomiona w 1958 roku. Od tego czasu jej miniaturowe koleje zachwycają dzieci i dorosłych.

Kolejka drewniania ósemka - Drewniana kolejka BRIO to piękny 22-elementowy zestaw konstrukcyjny dla dzieci inspirowany klasycznym skandynawskim designem.

Kolejka drewniana - Drewniana kolejka BRIO to piękny 18-elementowy zestaw konstrukcyjny dla dzieci inspirowany klasycznym skandynawskim designem.

Zestawy

Zestaw startowy metro - Wjedź do miasta z zestawem startowym metro BRIO World. Ten zestaw miejskiej kolei metra przenosi dzieci w świat zabawy, który rozpoznają z rzeczywistości. Im akumulatorowy, czerwony pociąg metra jedzie tym więcej świateł i dźwięków wydaje.

Zestaw startowy 26 el. - W tym zestawie znajduje się wszystko, co jest niezbędne do zbudowania pierwszej w życiu kolei BRIO i zabawy nią do woli.

Zestaw dróg i szyn z żurawiem - Na takim dźwigu można polegać! Jest mechaniczny i bardzo wytrzymały.

Zestaw startowy - Zbuduj swoją pierwszą konstrukcję BRIO dzięki nowemu zestawowi startowemu do podnoszenia i załadunku.

Zestaw kolejowy z dworcem - Przesiadaj się z jednego pociągu do drugiego podczas zabawy zestawem kolejowym z dworcem BRIO.

Zestaw magazynowy z windą - Wznoszenie pionowych konstrukcji jest zawsze niezwykle emocjonujące.

Pociągi, wagony i pojazdy

Historyczny czy nowoczesny? BRIO posiada silniki, pociągi, wagony i pojazdy w różnych konstrukcjach ze wszystkich epok. Którym pojazdem BRIO będziesz jeździł dzisiaj?

Przykładowe produkty dostępne w Popaopa:

Duża czerwona lokomotywa na baterie - Dwa przednie światła, pełna prędkość i charakterystyczny dźwięk „ciuchci”. Uwaga, nadjeżdża wielka czerwona lokomotywa! To zabawka dla dzieci, która zachwyci nawet najbardziej doświadczonych młodych maszynistów.

Robot drewniana lokomotywa - Wybierz się w ekscytująca podróż! Charakterystyczna  lokomotywa Robot to poręczna zabawka!

Kolejowy wagon dźwigowy - Uważaj, przyjeżdża twój pociąg. Dzwonek wydaje miły dźwięk za każdym razem, gdy przejeżdża Twój pociąg. Twój pociąg może jechać szybko lub wolno, dzwonek zawsze dzwoni i ostrzega wszystkich, aby nie przechodzili przez tory.

Zdalnie sterowana lokomotywa - Zdalnie sterowana lokomotywa mknie po świecie BRIO. Za pomocą magnetycznego złącza możesz połączyć ją z innymi wagonami z serii BRIO World. Rozbuduj swój zestaw kolejowy i ciesz się mknącymi po szynach pociągami.

Kolejke z parą na baterie - "Cała naprzód!". Poruszaj się po torach BRIO z realistycznymi efektami pary wydobywającej się z komina pociągu.

Pociąg pasażerski na baterie - Nowoczesny niebieski pociąg na baterie jeździ po torach BRIO World.

Tory i drogi

Czy nadszedł czas, aby skierować swoją grę kolejową w nowym kierunku? Mamy zakrzywione, wznoszące się lub proste tory, które mogą przenieść Twoją kolej BRIO na nowy poziom.

Czasy się zmieniły, ale sposób, w jaki dzieci się uczą i rozwijają, pozostaje ten sam. Dlatego zabawki BRIO mają łatwe, proste projekty, które pobudzają kreatywność i wyobraźnię dzieci. Wszystko to jednocześnie zachęcając i wspierając na każdym etapie ich rozwoju.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć