Lista produktów marki Rabbit

Rabbit and Friends - silikonowe lampki dla dzieci i dorosłych

Akcesoria marki Rabbit and Friends pokochali rodzice i dzieci na całym świecie. Miękkie, silikonowe lampki LED, lampki z pozytywką - wszystko to świetne dodatki do dziecięcego pokoju, a dodatkowo posiadają wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Dzieci chętnie przy nich zasypiają, a przy okazji lampka ułatwia rodzicom nocną pielęgnację maluszka np. zmianę pieluszki lub karmienie.

Lampka silikonowa w kształcie misia

W naszej ofercie znalazł się jeden z prawdziwych hitów marki Rabbit and Friends. Lampka miś w 2019 roku otrzymała nagrodę rodziców w plebiscycie Zabawkowicz.pl. Silikonowy miś ze zmieniającym się światłem jest bardzo przyjemny w dotyku. Zmiana kolorów jest banalnie prosta - wystarczy delikatnie klepnąć lampkę. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość regulowania czasu włączenia - wystarczy wcisnąć przycisk na kilka sekund, a lampka pozostanie włączona przez 2 godziny, a następnie zgaśnie. Ładowanie lampki Rabbit and Friends jest bardzo proste, dzięki załączonemu kablowi microUSB.

Lampa budząca światłem

Lampka budząca światłem Rabbit and Friends to doskonała alternatywa dla standardowego budzika. Wykorzystuje światło i dźwięk, aby łagodnie budzić dziecko. To świetna propozycja dla małych śpiochów, którzy codziennie rano narzekają, że znowu muszą wstawać. Pół godziny przed budzikiem, lampka zaczyna się rozświetlać i z każdą minutą świeci coraz jaśniej. Dodatkowo masz możliwość wyboru dźwięki, który będzie budzić malucha - do wyboru jest 5 melodii, w tym 2 odgłosy natury. To prawdziwy hit marki Rabbit and Friends. Lampka daje pewność, że nawet najbardziej zaspane dziecko w porę wstanie do przedszkola lub szkoły.

Lampka z pilotem dla Ciebie lub Twojego malucha

Kolejną propozycją od Rabbit and Friends jest lampka z pilotem, dzięki któremu możesz regulować intensywność świecenia oraz czas pracy, nawet z odległości 5 metrów. Ładowanie z wykorzystaniem kabla microUSB trwa ok. 2 godzin i wystarcza na 10 godzin świecenia z pełną intensywnością.

Lampka z głośnikiem

Lampka silikonowa Rabbit and Friends jest dostępna również w wersji z głośnikiem. Za pomocą Bluetooth można połączyć lampkę z telefonem czy komputerem, aby odtwarzać muzykę. Sterowanie jest możliwe za pomocą pilota lub przez delikatne poklepywanie lampki. Wciśnięcie włącznika na kilka sekund uruchamia opcję automatycznego wyłączania. Relaksująca kołysanka w połączeniu z delikatnym światłem to przepis na szybkie utulenie malucha do snu.

Delikatne światło, prosta obsługa, bezpieczny silikon - lampki Rabbit and Friends powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Koniecznie wypróbuj je w sypialni swojego malucha. Życzymy udanych zakupów!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-21 z 21 pozycji