Odbierz wyjątkowy rabat!

10% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

WKND

package.pngIlość kodów ograniczona!

Lista produktów marki YellowWall

YellowWall to bajki na ścianie, które pobudzają wyobraźnię, bawią i uczą.

    

Sympatyczny projektor YellowWall skrywa w sobie fenomenalną kolekcję Multibajek wspomagających rozwój Twojego dziecka. Odtwarzane bajki wzbudzają ciekawość, pobudzają zmysły, angażują wyobraźnię i zapraszają do kreatywnych zabaw.

   

Otocz się niezapomnianą muzyką stworzoną specjalnie do każdej Multibajki. Poczuj dreszcz emocji dzięki odgłosom przyrody lub miasta. Przeżyj fascynujący start rakiety kosmicznej. Ciesz się fantastycznymi ilustracjami. To wszystko sprawia, że historie są jeszcze bardziej emocjonujące.

  

Przenieś dziecko do świata wartościowych bajek.

  

Czym są Multibajki?

  

LEKTORZY

  

Magię postaci i ich charakterów odzwierciedlają profesjonalni lektorzy.

Możesz się także wcielić w bohaterów, czytając bajki samemu. Pamiętaj też o dodatkowej funkcji nauki czytania dla malucha.

   

MUZYKA

  

Za dodatkowe wrażenia odpowiadają emocjonujące ścieżki dźwiękowe.

Utwory komponowane pod każdą bajkę i udźwiękowienie rozwijają wyobraźnię, pobudzają zmysły i wpływają na wrażliwość dziecka.

   

CZYTANIE SYLABOWE

  

Wszystko co jest zaskakujące wywołuje skupienie i zainteresowanie. YellowWall zaprasza do kreatywnego czytania na ścianie.

Wersja do nauki czytania została skrócona i napisana z użyciem łatwiejszych słów. Sylabizowany tekst wyświetla się na ścianie i nawiązuje do prezentowanego slajdu.

   

ILUSTRACJE NA ŚCIANIE

  

Wierzymy, że edukacja estetyczna zaczyna się od najmłodszych lat.

Piękne, statyczne obrazy pomagają skupić uwagę i skoncentrować się na dźwiękach. Multibajki to doskonałe narzędzie pozwalające na właściwą stymulację percepcji słuchowej i wzrokowej.

  

Co czeka na Ciebie w zestawie?

  

Projektor YellowWall +  4 Multibajki

  

Pobudzamy wyobraźnię

  

W czasach, kiedy dzieci są przestymulowane kreskówkami, proponujemy wyświetlanie przyjaznych obrazów na ścianie w otoczeniu pięknych aranżacji dźwiękowych i lektora. Wspomagamy koncentrację, spostrzegawczość, pamięć i rozwój poznawczy. Dajemy swobodę wyobraźni.

Budujemy relacje

  

Wolna ściana w domu może być przestrzenią do wesołej zabawy. Czas spędzony na wspólnym czytaniu wzmacnia więzi z dzieckiem. Wspólne domowe seanse to doskonały sposób na spędzanie czasu w gronie najbliższych. Multibajki® stworzą świetne warunki do budowania relacji z rodzicami, dziadkami i rodzeństwem.

  

Pomagamy w zasypianiu

  

YellowWall i Multibajki są idealnym sposobem na usypianie. Bajki na ścianie wprowadzą magię do rytuału czytania na dobranoc. Projektor jest bardzo cichy i oferuje przyjemny efekt “półmroku”, dzięki czemu tworzy idealne warunki do zasypiania. Ponadto, takie “czytanie na dobranoc” stanie się rytuałem, które Twoje dziecko zapamięta na całe swoje życie.

  

Wyświetlamy wartościowe bajki

Historie są tworzone z myślą o rozrywce dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Treści są opiniowane przez pedagogów i psychologów dziecięcych. Przekazane wartości zostaną z dziećmi na długo, jak i sam projektor, który można wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów.

   

Brak produktów tego producenta

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć