Już jest! Cyber Monday w Popaopa!

Ponad 3000 produktów w cenach obniżonych nawet o 50%

Z kodem "CYBER" - 12% rabatu na nieprzecenione!

Lista produktów marki Esperanza

Esperanza

Esperanza to jeden z topowych producentów nośników danych, urządzeń i akcesoriów komputerowych. Marka jest doskonale znana w wielu krajach na świecie, a jej urządzenia i akcesoria cieszą się opinią najlepszych w swojej kategorii. Właścicielem marki jest polska firma Esperanza Spółka Jawna Poterek. Firma powstała w 1997 roku i przez pierwszych kila lat zajmowała się produkcją nośników danych (płyt CD a następnie DVD) i szybko zdobyła mocną pozycję na tym rynku. Oferta firmy Esperanza zmieniała się dynamicznie na przestrzeni lat. Długie doświadczenie i lata owocnych testów oraz wprowadzania innowacji spowodowały, że obecna oferta marki zaskakuje wszechstronnością i urządzeniami pełnymi ciekawych rozwiązań.

  

W naszej ofercie:

Środki czyszczące - łatwość oraz duże bezpieczeństwo użycia pozwala na nieinwazyjne usuwanie zanieczyszczeń z urządzeń elektronicznych, foto-optycznych, mechaniki precyzyjnej, elektromechanicznych i wielu innych. 

  

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć