Lista produktów marki TENDER LEAF TOYS

Marka Tender Leaf Toys wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci, którzy cenią sobie tradycyjne zabawki, wykonane z bezpiecznej, certyfikowanej sklejki. Zabawa w zawody lub dom, możliwości jest sporo. Tutaj znajdziesz zabawki, które pomogą rozwijać kreatywność i sprawność manualną Twojego dziecka.

Drewniane zabawki Tender Leaf Toys – powrót do korzeni

Ekologia, certyfikowane materiały, ręczne wykonanie oraz bezpieczne kleje i farby pozbawione toksycznych substancji – to wartości, które stoją za marką Tender Leaf. Zabawki powstają z drewna odzyskanego z kauczukowców, które już nie produkują kauczuku. Drewniane zabawki Tender Leaf Toys to powrót do starych dobrych czasów, kiedy zabawki nie narażały dziecka na dużą ilość bodźców oraz nie powstawały z dodatkiem długiej listy składników chemicznych. W naszej ofercie znajdziesz naturalne produkty, które pobudzają wyobraźnię dziecka i są alternatywą dla interaktywnych zabawek, negatywnie wpływających na rozwój kreatywności i zdolność koncentracji. Kolorowy, przyjazny design sprawia, że każda zabawka Tender Leaf Toys podbije nie tylko serce rodzica, ale przede wszystkim dziecka.

Tender Leaf – zabawki rozwijające wyobraźnię

Kto jako dziecko nie bawił się w sklep lub nie naśladował rodziców w pracach domowych? Zabawki drewniane Tender Leaf Toys wychodzą naprzeciw dziecięcej wyobraźni: w naszej ofercie znajdziesz zabawkowe terminale płatnicze, sklepiki z lodami, kawiarnie, a nawet pizzę, mikser czy blender, odpowiednie już dla dzieci od 3. roku życia. Zabawki zostały wykonane z dbałością o szczegóły: takie elementy, jak magnesy czy rzepy, które otwierają jeszcze więcej możliwości zabawy.

Zabawki Tender Leaf Toys to wykonanie hand made od surowego drewna do gotowego, zapakowanego produktu. Powstają w rodzinnej fabryce, gdzie są ręcznie malowane, składane i testowane, a następnie zawijane w papier i pakowane w tekturę. Celem marki jest nie tylko dostarczanie dzieciom naturalnych, rozwijających kreatywność zabawek, ale też zrównoważony rozwój – jednym z założeń producenta jest całkowite wyeliminowanie wykorzystania jednorazowego plastiku. Marka wspiera również ochronę naturalnych zasobów Indonezji – do produkcji zabawek wykorzystywane jest wyłącznie drewno kauczukowe, będące produktem ubocznym produkcji kauczuku, a za każde zużyte drzewo marka Tender Leaf sadzi nowe. O jakości drewnianych zabawek najlepiej świadczą certyfikaty: programu etycznych zabawek ICTI Ethical Toy Program oraz rekomendacja FSC – Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej.

Lodziarnia, kawiarnia, blender czy pizza – możliwości jest naprawdę sporo! Zobacz, co zebraliśmy w naszej ofercie i wybierz bezpieczną, ekologiczną zabawkę dla Twojego dziecka!

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-10 z 10 pozycji