Lista produktów marki Wheely Bug

Nauka chodzenia to wyjątkowy czas w życiu każdego dziecka. Dzięki takim gadżetom, jak jeździki Wheely Bug, może stać się jeszcze lepszy! Z nimi nie miejsca na nudę: pozwalają poruszać się w różnych kierunkach, a dodatkowo mają kształt radosnych zwierzątek. Zobacz jeden z hitów w ofercie Popaopa.pl

Wheely Bug – australijskie hity dla dzieci

Wheely Bug to australijska marka, której produkty są obecnie dostępne w wielu krajach na całym świecie, również w naszej ofercie. Firma powstała w 1995 roku, a jej pierwsze produkty (jeździki w kształcie biedronki i żaby) powstały z potrzeby – na rynku brakowało jeżdżących zabawek, które umożliwiałyby najmłodszym swobodny ruch. Finalny produkt jest efektem inspiracji kształtem magnesów na lodówkę, krzeseł biurowych, wizytami w muzeach zabawek oraz oczywiście testami, które przeprowadzono w placówkach opiekuńczych dla dzieci.

Jeździk Wheely Bug nie tylko do nauki chodzenia

Twoje dziecko uczy się chodzić? A może doskonali umiejętność sprawnego poruszania się na własnych nóżkach? Czas dać mu w prezencie jeździk Wheely Bug! Taka zabawka sprawdzi się u malucha od czasu nauki chodzenia do ok. 3. roku życia. Jeździk przede wszystkim daje dziecku swobodę: maluch może poruszać się w przód, tył, na boki i kręcić kółka. Poruszanie się jeździkiem to skuteczny i przyjemny sposób na szlifowanie umiejętności motorycznych.

Jeździki Wheely Bug wyróżniają się nie tylko względami praktycznymi, ale też estetyką. Mają kształt uroczych zwierzątek np. myszy, krówki, biedronki, pszczoły itp. Dzięki temu, dzieci na całym świecie tak chętnie z nich korzystają.

Jeździk Wheely Bug – zabawa na lata

A co z bezpieczeństwem? Tutaj marka Wheely Bug również nie zawodzi, ponieważ dba o bezpieczeństwo najmłodszych, a jednocześnie – o środowisko. Jeździk jest pokryty ekoskórą wykonaną z poliuretanu, dlatego bardzo łatwo go wyczyścić. Podstawa to z kolei sklejka wyprodukowana z topoli z ekologicznych upraw. Zaokrąglony kształt nie tylko upodabnia jeździk do zwierzątka, ale też chroni przed bolesnym uderzeniem. Uchwyt jest wykonany z aluminium, dzięki czemu nie rdzewieje. Jeden jeździk może posłużyć również młodszemu rodzeństwu Twojego dziecka.

Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji są wegańskie, a fabryki są kontrolowane, aby mieć pewność, że wysoka jakość jeździków Wheely Bug jest podtrzymana. Zabawki są też badane w laboratoriach testowych, dlatego mamy pewność, że spełniają normy obowiązujące w Europie. Do organizmu dziecka nie przenikają żadne związki chemiczne, jeździki są sprawdzane pod kątem obecności długiej listy substancji np. ołowiu, ftalanów czy formaldehydów.

Chcesz sprawić swojemu dziecku prawdziwą frajdę? Koniecznie zobacz jeździki Wheely Bug! Sprawdź, jakie zwierzątka są obecnie dostępne w naszej ofercie.

Brak produktów tego producenta