0

Ciepły Koc Velvet M - 80x100 cm - Grand Prix - La Millou

151409

Ciepły koc Velvet Grand Prix 80x100 cm od La Millou – przyjemny w dotyku, elegancki i ciepły. Wykonany z aksamitnego Velvetu i bawełny, zapewnia komfort i doskonałe otulenie. Idealny dla dzieci i dorosłych, do łóżeczka, wózka lub na kanapę.

Sprawdź inne z kolekcji Grand Prix:
209,00 zł
188,10 zł Zniżka 10%
Brutto
W magazynie Ilość
Dostawa
Sprawdź naszą legendarnie szybką dostawę! Najbliższa wysyłka już za:
La Millou

Ciepły Koc Velvet M - 80x100 cm - Grand Prix - La Millou

Odkryj wyjątkowy komfort z ciepłym kocem Velvet Grand Prix od La Millou. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie jakość, elegancję i przytulność. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, zapewnia ciepło i wyjątkową miękkość, idealną dla delikatnej skóry.

Najwyższa jakość materiałów

Koc wykonano z połączenia aksamitnego Velvetu oraz oddychającej bawełny, co sprawia, że jest nie tylko przyjemny w dotyku, ale również przewiewny i bezpieczny dla skóry dziecka. Każdy detal został starannie dopracowany, by zapewnić maksymalny komfort użytkowania.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Miękki i przyjemny w dotyku – idealny do otulenia w chłodniejsze dni.
  • Bezpieczny dla skóry – materiały hipoalergiczne, odpowiednie dla dzieci.
  • Elegancki wzór Grand Prix – doskonałe uzupełnienie każdej aranżacji.
  • Uniwersalne zastosowanie – sprawdzi się w łóżeczku, wózku, na kanapie czy jako mata do zabawy.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 80x100 cm
  • Materiał: 50% bawełna, 50% Velvet
  • Przeznaczenie: dla dzieci i dorosłych

Idealny dla najmłodszych

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom koc Velvet Grand Prix świetnie sprawdzi się jako otulacz dla niemowląt i dzieci. Jest miękki, ciepły, a jednocześnie przewiewny, co czyni go idealnym dodatkiem do wózka, łóżeczka lub fotelika samochodowego.

Zalecenia dotyczące prania:

  • Prać w temperaturze max. 30°C.
  • Nie stosować wybielaczy ani silnych detergentów.
  • Nie prasować strony Velvet.
  • Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Stylowy i funkcjonalny dodatek

Unikalny wzór Grand Prix sprawia, że koc nie tylko spełnia swoją funkcję, ale również doskonale komponuje się w eleganckich wnętrzach. Doskonały pomysł na prezent dla miłośników stylowych i funkcjonalnych dodatków.

Wybierz ciepły koc Velvet Grand Prix i otul się luksusową miękkością La Millou!

0 / 5

(0 Opinii)

Tylko użytkownicy, którzy kupili ten produkt mogą dodawać opinie

Brak opinii klientów na ten moment.

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Żabka, Poczta - odbiór w PUNKCIE Żabka, Poczta - odbiór w PUNKCIE 8,90 zł
ORLEN Paczka ORLEN Paczka 9,90 zł
Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 InPost 14,90 zł
Kurier Pocztex - Poczta Polska Kurier Pocztex - Poczta Polska 9,90 zł
Kurier InPost Kurier InPost 19,90 zł
Odbiór w sklepie Popaopa w Bydgoszczy Odbiór w sklepie Popaopa w Bydgoszczy Za darmo!

Jak złożyć reklamację?

Przede wszystkim - bez obaw - nasz priorytet to satysfakcja Klientów - staniemy na rzęsach, żeby pomóc i żeby Twoje wrażenia ze współpracy z nami były doskonałe!

Chcąc zareklamować produkt, napisz do nas wiadomość email sklep@popaopa.pl - niestety nie przyjmujemy reklamacji innymi kanałami kontaktu telefonicznie czy przez social media.

Opisz sytuację, w miarę możliwości wyślij zdjęcia czy filmik, koniecznie podaj jakiego zamówienia dotyczy zgłoszenie. Im więcej informacji podasz, tym szybciej będziemy mogli pomóc.

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są rękojmią sprzedawcy dla konsumentów (rękojmia dla przedsiębiorców jest wyłączona). Dany produkt może być dodatkowo objęty również gwarancją producenta.

Jeśli będzie taka potrzeba produkt odbierzemy i odeślemy na swój koszt lub zrobi to bezpośrednio producent/przedstawiciel producenta.

0

Jak zwrócić zakupy?

Chcesz dokonać zwrotu? Masz 14 dni od odebrania zakupów, oferujemy darmowy zwrot zakupów powyżej 300 zł oraz wygodny zwrot pozostałych. Nic prostszego - sprawdź wytyczne na specjalnych stronach:

Bezpłatny zwrot

Ogólne zasady zwrotów

0