Zabawki Kreatywne

Kreatywność pozwala na nieszablonowe myślenie oraz szybkie dostosowywanie się do zmian. Już w dzieciństwie, można kształtować ją przez zabawę.

Kredki a umiejętności plastyczne

Nawet z pozoru banalne kredki i kolorowanki mogą wiele nauczyć nasze dziecko. Maluch rozwija w ten sposób wyobraźnię, zapamiętuje kolory oraz doskonali ruchy ręki. Dzięki temu, zwiększają się jego koncentracja oraz koordynacja, co ma wpływ na tempo pracy w szkole i wyniki sportowe. Oferujemy również wyklejanki wielokrotnego użytku, które zachęcają do eksperymentów, ponieważ elementy można dowolnie przyklejać i odklejać.

Ciastolina rozbudzająca wyobraźnię

W naszym sklepie dostępna jest również ciastolina o przyjemnej teksturze, z której dziecko może stworzyć rozmaite kształty. Staramy się motywować dzieci do puszczenia wodzy fantazji. Z naszymi przyrządami do zabawy w zawody, maluch może wcielić się np. w rolę dentysty, lekarza lub kucharza.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważną rolę w życiu dziecka odgrywa bujna wyobraźnia. Nasze zabawki pomagają mu się rozwijać, jednocześnie dostarczając rozrywki.

Filtry
Filtruj
Pokaż więcej filtrów
Pokaż mniej filtrów
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć