Zabezpieczenia Domowe

Niespodziewany uraz może przydarzyć się w każdej chwili. Tak ważne jest więc, aby posiadać w domu dobrze wyposażoną apteczkę.

Apteczka LittleLife - szybka pomoc

W naszej ofercie znajduje się apteczka w dwóch wariantach: domowym i przenośnym. Wersje różnią się pod względem wielkości i wyposażenia. W bardziej rozbudowanym modelu znajdziemy m.in. plastry opatrunkowe, żel na oparzenia, termometr, opatrunki, bandaże i nożyczki. Apteczka przyda się więc w przypadku najczęstszych codziennych wypadków: skaleczeń lub oparzeń. Produkt w kompaktowej wersji doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów i wycieczek. Wewnątrz apteczki znajdują się m.in. krem przeciwbakteryjny, opatrunki i płyn do przemywania oczu.

LittleLife to brytyjska firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jej misją jest zapewnianie dzieciom bezpieczeństwa i doskonałych warunków do rozwoju. Bardzo cieszy nas więc fakt, że praktyczna apteczka LittleLife znalazła się w naszej ofercie. Jest to produkt niezbędny w domu oraz podczas podróży.

Brak produktów w tej kategorii

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć