Uczucia Gucia. Gucio nie może się skupić - WYDAWNICTWO DEBIT

UCZUCIA GUCIA NIE MOŻE SIĘ SKUPIĆ

Emocje towarzyszą wszystkim ludziom, również dzieciom. Najmłodsi mają z nimi jednak sporo problemów, dlatego warto edukować ich w tej dziedzinie, by uniknąć w przyszłości problemów.

16,90 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość
Dostawa
Sprawdź naszą legendarnie szybką dostawę! Najbliższa wysyłka już za:
Debit

Emocje towarzyszą wszystkim ludziom, również dzieciom. Najmłodsi mają z nimi jednak sporo problemów, dlatego warto edukować ich w tej dziedzinie, by uniknąć w przyszłości problemów. Pomocna w tym będzie książka zatytułowana "Uczucia Gucia. Gucio nie może się skupić", której autorką jest Aurelie Chien Chow Chine.

 

Gucio to sympatyczny jednorożec. Słynie z tego, że jego grzywa zmienia kolory. Jej barwa jest zależna od aktualnego humoru stworka i emocji, jakie mu towarzyszą. Lektura pt. "Uczucia Gucia. Gucio nie może się skupić" opisuje, jak wskazuje sam tytuł, problemy ze skupieniem uwagi. Biedny Gucio cierpi na natłok natrętnych myśli, których nie potrafi się pozbyć. To wszystko sprawia, że nie może się skoncentrować. Dzieci też mają czasem podobne kłopoty. Jeśli wczują się w sytuację głównego bohatera, mogą się dowiedzieć, w jaki sposób radzić sobie z tego typu problemami. Co zrobi zirytowany swoim stanem jednorożec? Czy odzyska dobry humor? Odpowiedź na te pytania znajduje się na kartach książeczki.

0 / 5

(0 Opinii)

Kupiłeś ten produkt?

Podziel się swoją opinię

Napisz opinię

Sposoby dostawy Nazwa Cena
Orlen Paczka Orlen Paczka 9,90 zł
Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 InPost 13,90 zł
Kurier InPost Kurier InPost 15,90 zł
Poczta Polska - odbiór w PUNKCIE Poczta Polska - odbiór w PUNKCIE 11,90 zł
Kurier Pocztex 2.0 - Poczta Polska Kurier Pocztex 2.0 - Poczta Polska 12,90 zł
Kurier GLS Kurier GLS 22,90 zł
Odbiór w sklepie Popaopa w Bydgoszczy Odbiór w sklepie Popaopa w Bydgoszczy Za darmo!

Jak złożyć reklamację?

Przede wszystkim - bez obaw - nasz priorytet to satysfakcja Klientów - staniemy na rzęsach, żeby pomóc i żeby Twoje wrażenia ze współpracy z nami były doskonałe!

Chcąc zareklamować produkt, napisz do nas wiadomość email sklep@popaopa.pl - niestety nie przyjmujemy reklamacji innymi kanałami kontaktu telefonicznie czy przez social media.

Opisz sytuację, w miarę możliwości wyślij zdjęcia czy filmik, koniecznie podaj jakiego zamówienia dotyczy zgłoszenie. Im więcej informacji podasz, tym szybciej będziemy mogli pomóc.

Wszystkie oferowane przez nas produkty objęte są rękojmią sprzedawcy dla konsumentów (rękojmia dla przedsiębiorców jest wyłączona). Dany produkt może być dodatkowo objęty również gwarancją producenta.

Jeśli będzie taka potrzeba produkt odbierzemy i odeślemy na swój koszt lub zrobi to bezpośrednio producent/przedstawiciel producenta.

1

Jak zwrócić zakupy?

Chcesz dokonać zwrotu? Masz 14 dni od odebrania zakupów, oferujemy darmowy zwrot zakupów powyżej 300 zł oraz wygodny zwrot pozostałych. Nic prostszego - sprawdź wytyczne na specjalnych stronach:

Bezpłatny zwrot

Ogólne zasady zwrotów

0