WIETRZENIE MAGAZYNU!

12% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty. 

12PLUS

package.pngIlość kodów ograniczona!

Filtruj

Dostępność

Łóżeczka, kojce, dostawki Jest 5 produktów.

Noworodki i niemowlęta przesypiają większość doby. Musimy więc zadbać, aby wypoczywały w komfortowych warunkach. Dostępne w naszym sklepie łóżeczka i materace łączą bezpieczeństwo z funkcjonalnością.

Stabilne łóżeczka dostawne

Podróżowanie z małym dzieckiem jest jak najbardziej możliwe, ale wymaga lepszego planowania. Rodzic niemowlęcia musi przygotować się na każdą ewentualność. Oferujemy komfortowe łóżeczko, które można wykorzystywać na dwa sposoby: jako dostawkę do łóżka rodziców lub wolnostojący mebel. Tego typu produkty doskonale spełniają również funkcję łóżeczka turystycznego, ponieważ bardzo łatwo je złożyć.

Ergonomiczne materace dla niemowląt

Materac ma wpływ na komfort snu, dlatego w żadnym wypadku nie powinien być wybierany przypadkowo. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku małych dzieci, które są narażone na wady postawy. W naszym sklepie znajdziesz materac dla niemowlęcia, zapewniający prawidłowe ułożenie głowy i stawów.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest komfort snu. Robimy więc wszystko, żeby nasze produkty zapewniały dzieciom odpowiednie warunki do wypoczynku.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów